SG-211SEE 38.4000MT5
5S-SG-211SEE 38.4000MT5
SG-211SEE 38.4000MT5
OSC XO 38.4MHZ CMOS SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | SG-211S*E |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 2.8mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |